Fantasy MMO

Aion Ocena: 5/5

Zagraj

Kto z nas nie pragnął być aniołem stojącym po ciemnej lub tez po jasnej stronie mocy? Taką właśnie możliwość dostarcza na świat Arteia, gdzie czekają na nas ekscytujące przygody i wyzwania. Wszystko to będzie jednak możliwe jeśli opanujemy swojego bohatera i nauczymy jak zwinnie posługiwać ma się skrzydłami.

Czytaj dalej >>

Taern Ocena: 4/5

Zagraj

Tearn jest to kolejny przedstawiciel przeglądarkowych gier MMORPG. Jednak to co na samym początku wyróżnia go to, że zarządzany jest przez polską firmę Whitemoon. Akcja gry toczy się w fantastycznym świecie i jest adresowana do miłośników takich hitów jak Baldur's Gate czy Icewind Dale. Łączy ona możliwość współpracy tysięcy graczy a jednocześnie wykonywania zadań tak jak w tych wielkich tytułach.

Czytaj dalej >>

Drakensang Online Ocena: 3/5

Zagraj

Jest to przeglądarkowa gra MMORPG, która jest kontynuacją popularnego cyklu gier fantasy. Jest to kontynuacja, która wprowadza wiele różnych usprawnień i kładzie nacisk na rozgrywkę sieciową i integrację z innymi graczami. Gra jest dostępna w wersji free to play i w pewnym sensie określana mianem darmowego diablo. Natomiast pomimo tego, że gra jest free to istnieje system mikropłatności, który umożliwia ułatwienie rozgrywki. Za monety, które kupuje się prawdziwymi pieniędzmi kupujemy dodatkowe ataki, przedmioty i różnego rodzaju esencję.

Czytaj dalej >>

Tera Ocena: 0/5

Zagraj

Tera jest mityczną krainą wyśnioną przez tytanów. W odległej przeszłości spotkali się dwaj potężni tytani Arun i Shara, z którymi nikt nie mógł się równać. Gdy zasnęli w śnie stworzyli baśniową krainę Tera. Wraz z upływem kolejnych dziesięcioleci i wieków ów kraina rozrastała tworząc niewyobrażalny świat pokryty lasami, równinami, pustyniami i rzekami. Każdy z snów tytanów miał urzeczywistnienie w tym że świecie. Mityczną krainę zamieszkali ludzie jak również rasy Wielkich Elfów do których zaliczają się: Baraka, Popori, Amani, Castanic oraz Elin.

Czytaj dalej >>

Miramagia Ocena: 0/5

Zagraj

Miramagia jest kolejną grą typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Games) jaką można znaleźć w necie. Sama gra daje nam możliwość dołączenia do fantastycznego świata w którym możemy grać jedną postacią magiczną. Gra pozwala nam wcielić się w takie postacie jak: szamani, druidzi, czarodzieje czy też magowie.

Czytaj dalej >>

Elsword Ocena: 0/5

Zagraj

Gra Elsword przedstawia nam fantastyczny i pełen dziwacznych oraz magicznych stworzeń świat Elios. Głównym zadaniem graczy jest wykonanie szeregu niebezpiecznych misji od których powodzenia zależy to czy kraina uniknie zagrażającym jej niebezpieczeństwom.

Czytaj dalej >>

Metin 2 Ocena: 4/5

Zagraj

Metin go typowa gra MMORPG, która została wydana i jest utrzymywana dzięki firmie G4Box. Dla graczy najważniejszą kwestią jest fakt, że gra nie wymaga opłacania comiesięcznego abonamentu. Podstawowa forma rozgrywki jest podobna do większości gier tego rodzaju jednak Metin posiada w swojej ofercie kilka dodatkowych bardzo ciekawych rozwiązań.

Czytaj dalej >>

Panzar Ocena: 3/5

Zagraj

Panzar jest to gra multiplayer action RPG, której wydawcą jest cypryjska firma Troxit Services Ltd.   Jej cechą charakterystyczną, która rzuca się w oczy już na samym początku jest przepiękna grafika, która oparta jest na silniku CryEngine3, który umożliwia uzyskanie najlepszych efektów graficznych z wykorzystaniem DirectX11. Jednak użycie tego silnika powoduje, że gra posiada dość spore wymagania sprzętowe i bez posiadania dość mocnego komputera gra niestety nie będzie płynna.

Czytaj dalej >>

Rappelz Ocena: 0/5

Zagraj

Jest grą MMORPG, która została wyprodukowana przez jedną z największych firm zajmujących się produkcją gier „free to play” czyli firmę Gala-Net. Rappelz jeżeli chodzi o względy techniczne jest dość podobna do Lineage II.

Czytaj dalej >>

Legend Online Ocena: 0/5

Zagraj

Legend Online jest dość interesującą pozycją w świecie gier z gatunku MMORPG. Gracze mogą oddawać się pasji gry posiadając jedynie przeglądarkę internetową, która przeniesie ich w dość fantastyczny świat. Twórcy postarali się i zaimplementowali dość rozbudowany silnik gry z jak na tą chwilę dość unikatowymi rozwiązaniami. Lecz nie tylko to powinno zainteresować fanów gier online z klasy RPG.

Czytaj dalej >>

Strony

Subskrybuj Fantasy MMO