RPG MMO

World of Tanks Ocena: 5/5

Zagraj

WOT jest darmową grą MMO, która została wydana przez studio Wargaming.net. Jest to gra, która tak jak nazwa wskazuje pozwala nam na pokierowanie ponad 150 rodzajami czołgów, niszczycieli czołgów i artylerii samobieżnych. W grze mamy do dyspozycji różne epoki od czasów przed drugą wojną światową aż do czasów współczesnych. Każdy kto interesuje się czołgami na pewno znajdzie w World of Tanks coś dla siebie.

Czytaj dalej >>

Aion Ocena: 5/5

Zagraj

Kto z nas nie pragnął być aniołem stojącym po ciemnej lub tez po jasnej stronie mocy? Taką właśnie możliwość dostarcza na świat Arteia, gdzie czekają na nas ekscytujące przygody i wyzwania. Wszystko to będzie jednak możliwe jeśli opanujemy swojego bohatera i nauczymy jak zwinnie posługiwać ma się skrzydłami.

Czytaj dalej >>

League of Legends Ocena: 5/5

Zagraj

Jest to gra typu MOBA, która łączy w sobie elementy gier RTS i RPG. Twórcą gry jest firma Riot Games. Co ważne gra opiera się na zmodyfikowanej mapie do gry Warcraft III – Defence of the Ancients.

Czytaj dalej >>

Taern Ocena: 4/5

Zagraj

Tearn jest to kolejny przedstawiciel przeglądarkowych gier MMORPG. Jednak to co na samym początku wyróżnia go to, że zarządzany jest przez polską firmę Whitemoon. Akcja gry toczy się w fantastycznym świecie i jest adresowana do miłośników takich hitów jak Baldur's Gate czy Icewind Dale. Łączy ona możliwość współpracy tysięcy graczy a jednocześnie wykonywania zadań tak jak w tych wielkich tytułach.

Czytaj dalej >>

Drakensang Online Ocena: 3/5

Zagraj

Jest to przeglądarkowa gra MMORPG, która jest kontynuacją popularnego cyklu gier fantasy. Jest to kontynuacja, która wprowadza wiele różnych usprawnień i kładzie nacisk na rozgrywkę sieciową i integrację z innymi graczami. Gra jest dostępna w wersji free to play i w pewnym sensie określana mianem darmowego diablo. Natomiast pomimo tego, że gra jest free to istnieje system mikropłatności, który umożliwia ułatwienie rozgrywki. Za monety, które kupuje się prawdziwymi pieniędzmi kupujemy dodatkowe ataki, przedmioty i różnego rodzaju esencję.

Czytaj dalej >>

Age of Wulin Ocena: 0/5

Zagraj

Tajemne sztuki walki, mistyczne chiny za czasów dynastii Ming i mnóstwo pojedynków to jest właśnie klimat gry Age of Wulin. Jest to gra akcji typu MMORPG pozwalająca zapoznać się z tajnikami walk kung-fu oraz starożytnym kodeksem Xia, który ponad wszystko ceni wierność, honor, odwagę, prawdę jak również współczucie. Posiadając wszystkie te cechy uda się każdemu graczowi osiągnąć sukces w grze i zmierzyć się w niejednej ekscytującej potyczce.

Czytaj dalej >>

Tera Ocena: 0/5

Zagraj

Tera jest mityczną krainą wyśnioną przez tytanów. W odległej przeszłości spotkali się dwaj potężni tytani Arun i Shara, z którymi nikt nie mógł się równać. Gdy zasnęli w śnie stworzyli baśniową krainę Tera. Wraz z upływem kolejnych dziesięcioleci i wieków ów kraina rozrastała tworząc niewyobrażalny świat pokryty lasami, równinami, pustyniami i rzekami. Każdy z snów tytanów miał urzeczywistnienie w tym że świecie. Mityczną krainę zamieszkali ludzie jak również rasy Wielkich Elfów do których zaliczają się: Baraka, Popori, Amani, Castanic oraz Elin.

Czytaj dalej >>

Hero Zero Ocena: 0/5

Zagraj

Hero Zero to nietuzinkowa gra przeglądarkowa w którym głównym zadaniem jest stać się super bohaterem. Motto jakie przyświeca wszystkim w grze to „Od zera do Bohatera”. To właśnie tutaj wszyscy są żądni przygód i sławy.

Świat w jakim przyjdzie nam zmierzyć się z innymi graczami jest wypełniony super bohaterami, którzy marzą by być jak Spider-Man czy też Batman. Gra świetnie nadaje się dla tych którzy choć przez chwilę wyobrażali siebie w roli super bohaterów ratujących świat przed złem. To tutaj będziemy mieć okazję spełnić swoje marzenia.

Czytaj dalej >>

Miramagia Ocena: 0/5

Zagraj

Miramagia jest kolejną grą typu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Games) jaką można znaleźć w necie. Sama gra daje nam możliwość dołączenia do fantastycznego świata w którym możemy grać jedną postacią magiczną. Gra pozwala nam wcielić się w takie postacie jak: szamani, druidzi, czarodzieje czy też magowie.

Czytaj dalej >>

Elsword Ocena: 0/5

Zagraj

Gra Elsword przedstawia nam fantastyczny i pełen dziwacznych oraz magicznych stworzeń świat Elios. Głównym zadaniem graczy jest wykonanie szeregu niebezpiecznych misji od których powodzenia zależy to czy kraina uniknie zagrażającym jej niebezpieczeństwom.

Czytaj dalej >>

Strony

Subskrybuj RPG MMO