Shooter MMO

World of Tanks Ocena: 5/5

Zagraj

WOT jest darmową grą MMO, która została wydana przez studio Wargaming.net. Jest to gra, która tak jak nazwa wskazuje pozwala nam na pokierowanie ponad 150 rodzajami czołgów, niszczycieli czołgów i artylerii samobieżnych. W grze mamy do dyspozycji różne epoki od czasów przed drugą wojną światową aż do czasów współczesnych. Każdy kto interesuje się czołgami na pewno znajdzie w World of Tanks coś dla siebie.

Czytaj dalej >>

World of Warplanes Ocena: 4/5

Zagraj

Każdy sympatyk samolotów powinien znać ten tytuł, a jeżeli nie zna to na pewno pozna. To tutaj każdy dzień rozpoczyna i kończy się praktycznie tym samym. A mowa tutaj oczywiście o walkach i eksplozjach wojennych samolotów.

Czytaj dalej >>

Ghost Recon Online Ocena: 0/5

Zagraj

Czymże była by wojna bez elitarnych jednostek korzystających z najnowocześniejszych zdobyczy techniki i mogących przechylić szalę zwycięstwa na jedną lub też druga stronę? Oddziały takie są nieodzownym elementem każdych większych i mniejszych starć i posiadanie ich jest wręcz koniecznością. Wszak od zawsze sprawdza się stare porzekadło, że w pojedynkę można jedynie walczyć ale nigdy zwyciężyć.

Czytaj dalej >>

War Thunder Ocena: 0/5

Zagraj

War Thunder przenosi nas w czasy drugiej wojny światowej. Będziemy mogli usiąść za sterami potężnych maszyn bojowych, jak na tamte czasy i stać się prawdziwym asem przestworzy. Gra jest cały czas rozwijana i co kilka miesięcy wychodzą do niej aktualizacje w których dokładane są nowe samoloty, misje i bitwy. Mamy więc iście spore pole do manewrów nie tylko w wyborze samolotów ale też misji które musimy wykonać.

Czytaj dalej >>
Subskrybuj Shooter MMO