Sportowe MMO

Grand Prix Racing Online Ocena: 0/5

Zagraj

Jedna z nielicznych gier przenosząca nas do świata Formuły 1. Jeżeli pragniemy sprawdzić jak spiszemy się w roli menadżera własnego zespołu kierowców formuły 1 i czy podołamy w zarządzaniu całym zespołem to trafiliśmy w dziesiątkę.

Czytaj dalej >>

Goalunited Ocena: 5/5

Zagraj

Piłka nożna jest bardzo popularna w naszym kraju jednak patrząc na poziom gry naszych zawodników czasami trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Goalunited to menadżer piłkarski pozwalający przejąć władzę nad jedną z drużyn ligowych.

Czytaj dalej >>

Dreamlineup Ocena: 0/5

Zagraj

Jest to niezbyt innowacyjna gra, w której naszym celem jest takie pokierowanie drużyną piłkarską aby osiągnąć sukces. Dreamlineup jest grą przeglądarkową także nie potrzebujemy ściągać wielu danych aby móc sobie pograć.

W grze jesteśmy nie tylko trenerem drużyny piłkarskiej, ale także włodarzami całego klubu i musimy dbać o wszystko. Jednak naszym priorytetem jest doprowadzenie wybranej przez nas drużyny do jak najwyższej pozycji w rankingu.

Czytaj dalej >>

Top Eleven Ocena: 0/5

Zagraj

Top Eleven nie jest w gruncie rzeczy kolejnym typowym menadżerem piłkarskim. Twórcy chcąc wyjść naprzeciw użytkownikom portali społecznościowych oraz urządzeń mobilnych stworzyli coś właśnie z myślą o nich.
Decydując się na grę otrzymujemy unikalna drużynę dla której wybieramy nazwę, barwy klubowe, a nawet herb. Gdy przejdziemy ten etap zostaniemy przydzieleniu do ligi w której znajdują się zespoły o zbliżonych parametrach do naszej. Pozwala to na równomierny start każdemu użytkownikowi i rozwój w tempie jaki będzie tylko jemu odpowiadać.

Czytaj dalej >>

Football Team Ocena: 4/5

Zagraj

Każdy chłopak w dzieciństwie marzył o tym by zostać znakomitym piłkarzem na skalę światową. Gra Football Team jest przeglądarkową grą typu MMORPG i pozwala nam wcielić się młodego piłkarza, który dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką. Będąc swoistym mentorem piłkarza musimy zadbać o wszystkie aspekty jego kariery. To czy osiągniemy sukces będzie zależeć tylko od nas. Treningi muszą być tak ułożone by nie zmęczyć gracza ale umiejętnie podnieść jego umiejętności. Trening by odniósł sukces uwarunkowany jest od sprzętu jaki zakupimy dla naszego piłkarza.

Czytaj dalej >>
Subskrybuj Sportowe MMO