Age of Wulin

Brak głosów
Zagraj

Tajemne sztuki walki, mistyczne chiny za czasów dynastii Ming i mnóstwo pojedynków to jest właśnie klimat gry Age of Wulin. Jest to gra akcji typu MMORPG pozwalająca zapoznać się z tajnikami walk kung-fu oraz starożytnym kodeksem Xia, który ponad wszystko ceni wierność, honor, odwagę, prawdę jak również współczucie. Posiadając wszystkie te cechy uda się każdemu graczowi osiągnąć sukces w grze i zmierzyć się w niejednej ekscytującej potyczce.

W grze czeka na nas szereg fantastycznych i tajemniczych przygód jednakże by je przeżyć trzeba odbyć najpierw kurs kung-fu. Jeśli tylko uda się nam przez niego przebrnąć okaże się iż żadne ograniczenia  i bariery fizyczne nie stanowią już dla nas problemu. Im bardziej się skupimy i pozwolimy energii przepływać przez nasze ciało tym większe umiejętności będziemy w stanie posiąść. Poza tajemnymi sztukami walki gra nam daje również możliwość rozwoju i zapoznania się z tajnikami starożytnej medycyny lub też stanie się specjalistą w wytwarzaniu śmiercionośnej broni.

W grze Age of Wulin mamy do wyboru osiem frakcji, które nieustannie walczą między sobą. Jedną z wybranych frakcji jest słynny zakon mnichów Shaolin, skąd wywodzi się wielu mistrzów kung-fu. Bez względu na to którą grupę wybierzemy będziemy na początku uczęszczać w ramach niej do wewnętrznej szkółki i rozwijać w niej indywidualne umiejętności w zależności od specjalizacji i drogi rozwoju którą wybierzemy. Podczas gry towarzyszyć nam będzie wierzchowiec lub też zwierzę-towarzysz, który będzie nieodzowną pomocą podczas podróży po mitycznej krainie.

Jeżeli znudzą nam się walki i ciągłe podróże możemy objąć funkcję w rządzie lub też społeczeństwie. Inna ciekawą drogą jest dołączenie do jednej z gildii co pozwoli nam na znaczne zwiększenie szans powiększenia swojego terytorium lub też zdobycia nowych ziem. Gdy już się na to zdecydujemy będziemy współtworzyć historię poprzez wznoszenie nowych budowli i rozbudowywać infrastrukturę już istniejącą.

 

 


Zagraj