Anno Online

Brak głosów
Zagraj

Anno Online świetnie nadaje się dla tych graczy którzy chcą sprawdzić swoje zdolności ekonomiczno strategiczne. To tutaj będziemy wznosić budynek za budynkiem, aż w końcu z niewielkiej osady zrobimy super mocarstwo. Jeżeli tylko dobrze pokierujemy wszystkimi poczynaniami tak by rozwinąć osadę możemy stać się przywódca na skalę światową.

Sama gra jest darmowa i można w nią grać za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Głównym naszym zadaniem jest rozsądne planowanie przestrzenne i ekonomiczne tak by jak najszybciej się rozwijać. W początkowym etapie gry nasza niewielka osada będzie mogła się rozwijać dzięki własnym zasobom, jednakże wraz z czasem i rozwojem potrzebne będą dodatkowe środki które trzeba będzie pozyskać z różnych źródeł. By to osiągnąć tereny oddalone od siebie trzeba będzie połączyć siecią dróg morskich i lądowych tak by jak najlepiej i najkorzystniej dla nas mogły funkcjonować. Jeżeli wszystko będziemy przeprowadzać zgodnie z planem to i nasi mieszkańcy będą zadowoleni a tym samym będą ochoczej pracować dla dobra ogółu ich własnych posiadłości. Gdy uda się nam utrzymać zadowolenie mieszkańców przez długi okres czasu wówczas w bardzo szybkim tempie będziemy w stanie dogonić a nawet przegonić tych którzy swoja przygodę z gra rozpoczęli wcześniej. To wszak od mieszkańców jak w każdej grze ekonomiczno-strategicznej zależy w dużej mierze końcowy sukces. Musimy zatem zadbać o to by zaspokajać ich każde potrzeby.

Naszą główna siedziba jest wyspa z której będziemy wyruszać na ekspansje całego świata. Zasiedlanie kolejnych wysp i pozyskiwanie z niej surowców jest rzeczą oczywistą i nie powinno podlegać dyskusji każdemu kto pragnie stworzyć super mocarstwo.

Wszystkie zamorskie posiadłości będą się łączyć z nasza główną wyspą poprzez liczne szlaki handlowe prowadzone droga morską tak by w szybkim czasie dostarczyć materiały z miejsca gdzie mamy ich nadmiar w miejsca gdzie są potrzebne. Wraz z rozwojem gra będzie odsłaniać nowe możliwości a co za tym idzie bardziej uatrakcyjniać nam czas spędzony z nią. Do dyspozycji dostaniemy ponad 120 różnych budowli które będziemy mogli wznieść w zależności od naszego zmysłu budowlanego i ekonomicznego w jednym. Na uwagę zasługuje fakt iż w jednym mieście można wybudować blisko 800 budynków co jest zawrotną liczba w kontekście tego iż trzeba później wszystkiego doglądać samodzielnie. Tym niemniej realistyczna grafika bardzo pomaga w płynnym poruszaniu się po grze i łatwo dostrzec miejsca które na przykład potrzeba upiększyć a które też nie.

Gdyby jednak znudziło się nam granie w pojedynkę możemy dołączyć do jednej z licznych gildii lub też stworzyć własną. Pozwoli to na wymianę cennych doświadczeń, a także zawiązanie jakże cennych relacji partnersko-handlowych bez których trudno myśleć o rozwoju.

 


Zagraj