Dofus

Brak głosów
Zagraj

Dofus to gra MMORPG o nietuzinkowej tematyce. Ten iście fantastyczny ale i też może nieco szalony świat pełen magicznych stworzeń takich ja na przykład Smokoindyk, sprawia iż rozrywka jaką nam dostarczy zostanie na długo zapamiętana. Głównym naszym zadaniem w grze będzie zebranie sześciu magicznych jaj. To wraz z nimi będziemy dostawać kolejne dostępy do magicznej mocy jakże potrzebnej w tym świecie. Mapa gry składa się z dwóch kontynentów na których jest siedem wysp zamieszkałych przez tysiące potworów z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w drodze po jaja. Niejednokrotnie będziemy też musieli splądrować lochy których w grze jest około 50.

Przemierzając ten fantastyczny świat spotykamy zarówno mieszkańców jak i innych graczy. Możemy zawrzeć nowe przyjaźnie ale tez niejednokrotnie będziemy zmuszeni do walki w jakże trudnych pojedynkach, które sprawdzą na jakim poziomie magicznym obecnie się znajdujemy.

Twórcy gry stworzyli 14 klas bohaterów z których będziemy mogli wybrać tego, który nam najbardziej odpowiada. To od nas zależy czy lepiej będziemy się czuć jako Osamodas trener wszelkich zwierząt, czy tez może naszym powołaniem jest zostać walecznym wojownikiem Iop. Gdybyśmy zapragnęli jednak by i nasz bohater bawić się magią powinniśmy bez wątpienia wybrać na przykład magicznego Xelora. Posiada on dość interesującą umiejętność teleportowania się w dowolnie upatrzone miejsce lub też spowalniania reakcji przeciwnika w walce. Nasz wybór więc nie będzie w cale taki łatwy jakby się mogło wydawać, a podróżując po świecie będziemy mogli zbierać różne przedmioty i zyskiwać dodatkowe wyposażenie, które będą mieć wpływ na wygląd naszego bohatera.

Dla tych co nie lubią samotnie przemierzać szlaków istnieje możliwość by towarzyszył nam iście magiczny zwierzak. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli się już na niego zdecydujemy to będziemy musieli o niego dbać i go pielęgnować by wyrósł na dobrego towarzysza podróży. Gracze mają też możliwość tworzenia gildii z innymi graczami w celu walki z najpotężniejszymi istotami. Wszak w grupie zawsze jest też raźniej i milej spędza się czas przeżywając kolejne pasjonujące przygody.

Z biegiem upływającego czasu i kolejnych przygód, których doświadczymy będziemy coraz bliżsi do celu stawianego nam na samym początku, jakim jest zebranie magicznych jaj. Trzeba jednak być czujnym gdyż w grze wiele przedmiotów wyglądających tak samo jest zupełnie czym innym iście jakbyśmy mieli do czynienia z podróbkami. Gdy jednak uda nam się je zebrać i dobrać do ich magicznych właściwości będziemy mieć satysfakcję z dobrze wykorzystanego czasu. A więc najwyższy już czas by sprawdzić czym ten czarujący świat i jego mieszkańcy jest nas w stanie zaskoczyć.

 


Zagraj