Dreamlineup

Brak głosów
Zagraj

Jest to niezbyt innowacyjna gra, w której naszym celem jest takie pokierowanie drużyną piłkarską aby osiągnąć sukces. Dreamlineup jest grą przeglądarkową także nie potrzebujemy ściągać wielu danych aby móc sobie pograć.

W grze jesteśmy nie tylko trenerem drużyny piłkarskiej, ale także włodarzami całego klubu i musimy dbać o wszystko. Jednak naszym priorytetem jest doprowadzenie wybranej przez nas drużyny do jak najwyższej pozycji w rankingu.

Pierwszym krokiem podczas gry powinno być zapoznanie się z mechaniką gry, która jest dość skomplikowana i wymaga od nas pewnej wiedzy na tematy piłkarskie. Później powinniśmy określić jaką drużynę chcemy poprowadzić do zwycięstwa.

Najważniejszym problemem zwłaszcza dla początkujących graczy w tego typu produkcji jest wieczny brak gotówki jaką możemy przeznaczyć na wydatki. Tak naprawdę powinniśmy od znalezienia większej jej ilości rozpocząć grę. Jednak niezależnie czy w pierwszej kolejności zajmiesz się zdobywaniem dodatkowych funduszy czy też skupisz się na skutecznym wydawaniu tego co masz to tak czy owak musisz posiadać dobre umiejętności analityczne i umiejętność planowania.

Mając we władaniu cały klub musimy musimy zadbać także o całe wyposażenie stadionu aby nasi kibice byli zadowoleni. Czekają nas takie zadania jak rozbudowa parkingu, modernizacja i remonty stadionu, czy też dbanie o to aby bufet dostępny dla naszych gości był najwyższej jakości. Dzięki tym wszystkim krokom będziemy mogli zwiększyć nasze przychody co w połączeniu z awansami naszego klubu w rankingu da nam kolejne możliwości rozbudowy naszego stadionu.

Jeżeli chodzi o oprawę graficzną „Dreamlineup” to niestety nie jest ona najwyższej klasy chociaż spełnia swoje zadanie i jest czytelna. Gra nie zapewnia nam żadnych animacji meczy jednak z tego co zostało nam zaoferowane możemy spokojnie wyciągnąć interesujące nas informacje. Interfejs gry jest czytelny i nie powinien nikogo odrzucać od rozgrywki. Najgorszą wadą „Dreamlineup” jest adresowanie tego tytułu do miłośników różnego rodzaju menadżerów. Przeciętny gracz, który nie interesuje się piłką nożną znudzi się raczej tym tytułem bardzo szybko.

 


Zagraj