Football Team

4
Średnia ocena: 4 (1 głosów)
Zagraj

Każdy chłopak w dzieciństwie marzył o tym by zostać znakomitym piłkarzem na skalę światową. Gra Football Team jest przeglądarkową grą typu MMORPG i pozwala nam wcielić się młodego piłkarza, który dopiero zaczyna swoją przygodę z piłką. Będąc swoistym mentorem piłkarza musimy zadbać o wszystkie aspekty jego kariery. To czy osiągniemy sukces będzie zależeć tylko od nas. Treningi muszą być tak ułożone by nie zmęczyć gracza ale umiejętnie podnieść jego umiejętności. Trening by odniósł sukces uwarunkowany jest od sprzętu jaki zakupimy dla naszego piłkarza. Inaczej będzie trenować w dobrych butach i stroju aniżeli w złych.

W trakcie samej gry my decydujemy o tym jakie umiejętności chcemy doskonalić by stać się rasowym obrońcą, napastnikiem czy tez graczem innej pozycji. To wszak od tego będzie zależeć nasza przyszłość i jaką karierę zrobi piłkarz. Wybierając zespół należy zwrócić uwagę by wybrać taki w którym będzie mógł grać w podstawowej jedenastce tak by dodatkowo rozwijać swoje umiejętności. Z początku wszak wynagrodzenie nasze nie będzie należeć do jakiś wysokich ale wraz z upływem czasu i kolejnych sukcesów do pensji będą dodawane kolejne zera.

By uatrakcyjnić jeszcze bardziej grę twórcy pomyśleli tez o tym by mieć możliwość wydawania ciężko zarobionych pieniędzy. Każdy wszak piłkarz potrzebuje mieszkania, samochodu i ogólnie dobrych warunków bytowych. Wraz z biegiem czasu i rosnąca sumą na koncie będziemy mogli kupować coraz większe dobra luksusowe co będzie poprawiać samopoczucie a tym samym będzie motywować do jeszcze cięższych treningów. Na uwagę zasługuje też fakt iż pieniądze możemy też wydawać w kasynach, klubach lub jeszcze inaczej roztrwaniając nasz majątek. Tak więc dość dokładnie zostało tutaj odzwierciedlone życie piłkarza i to jak chce by jego życie i kariera się potoczyły.

Oprócz prowadzenia zawodnika gra nam daje tez możliwość prowadzenia własnej drużyny piłkarskiej. Ewentualnie dołączenia do innej ekipy już istniejącej tak by swoją wiedzą i doświadczeniem zwiększyć jej szansę na sukces. Dlatego więc gra jest skierowana do tych osób które nie posiadają dużo wolnego czasu, a chcieli by się oderwać czasem od codzienności i trochę rozerwać.

 

filmy: 

Zagraj