Garbage Garage

Brak głosów
Zagraj

Garbage Garage jest zupełnie darmową grą przeglądarkową i zaliczyć ją można do działu gier samochodowych. Głównym celem jaki jest postawiony przed użytkownikiem jest stworzenie własnego autoszrotu. To dzięki niemu będzie mógł on rozwijać swoje ukryte talenty i tworzyć niecodzienna pojazdy, których jedynym ograniczeniem będzie własna wyobraźnia. To od gracza zależy jaki ma zmysł artystyczny i czy ma zadatki na prawdziwego konstruktora. Na samym starcie każdy otrzymuje dość ubogi zestaw części, jednak wraz z upływem czasu zyskujemy nowe jak również kolejne stopnie wtajemniczenia i umiejętności. Dzięki takiemu rozwojowi gracz uzyskuje dostep do nowych opcji, które na starcie nie były dostępne. Nowe opcje pozwalają bez przeszkód tworzyć naprawdę wyjątkowe samochody. Analogicznie jak w prawdziwym życiu wraz ze zrostem sukcesów, tym szybciej nabywa się kolejne poziomy umiejętności tak niezbędnych do tego by odnieść jeszcze większy sukces.

W grze nasz autoszrot pozwala na zamianę każdego dostarczonego tam pojazdu w istna maszynkę do zdobywania pieniędzy i doświadczenia. To dzięki nim można pozyskać cenne części zamienne i sprzedać je z zyskiem za naprawdę duża kwotę pieniędzy. Producenci postarali się by gracze mieli jak największy zasób ciekawych możliwości, które pozwolą im się rozwijać indywidualnie. Dzięki temu każdy autoszrot powstały w grze jest indywidualny i pozwala w różnym tempie zdobywać jakże cenne punkty reputacji. To dzięki reputacji jaka nabywamy w okolicy możliwe jest pozyskiwanie nowych klientów. Nie należy się zatem dziwić, że nowi klienci przyczyniają się do zdobywaniu kolejnych coraz trudniejszych etapów w grze.

Gdy już zarejestrujemy się zauważymy, że na początku będziemy mogli zajmować się jedynie samochodami osobowymi. Trzeba cierpliwie przejść poszczególne etapy rozwoju by uzyskać dostęp do iście bardziej złożonych pojazdów. Mowa tutaj między innymi o ciężarówkach, łodziach, motorówkach, samolotach czy choćby pojazdach wojskowych takich jak na przykład czołgi. To dzięki naszemu poziomowi zaawansowania możemy konstruować coraz to bardziej złożone pojazdy z odzyskanych części i są one tym lepsze im lepsze mamy ów części.

Sama gra łączy w sobie zarówno symulację gospodarczą jak też symulację samego szrotu czy tez garażu. Gra jest świetna forma rozrywki dla użytkowników w każdym wieku który nie odgrywa tutaj aż tak wielkiej roli. Główną cecha jaka powinien się wyróżniać gracz jest jego pomysłowość. Każdy fan gier samochodowych nieraz marzył by móc tworzyć wymyślne pojazdy, a ta gra daje taka oto możliwość.

 


Zagraj