Ghost Recon Online

Brak głosów
Zagraj

Czymże była by wojna bez elitarnych jednostek korzystających z najnowocześniejszych zdobyczy techniki i mogących przechylić szalę zwycięstwa na jedną lub też druga stronę? Oddziały takie są nieodzownym elementem każdych większych i mniejszych starć i posiadanie ich jest wręcz koniecznością. Wszak od zawsze sprawdza się stare porzekadło, że w pojedynkę można jedynie walczyć ale nigdy zwyciężyć.

W grze Ghost Recon która nawiązuje do fabuły Toma Clancy’ego mamy możliwość wcielenia się w jednego z żołnierzy elitarnych jednostek wojskowych. Razem z kolegami z zespołu będziemy mogli pokazać na polu bitwy na co nas tak naprawdę stać i czy jesteśmy w stanie wziąć na swoje barki tak wielką odpowiedzialność i pokonać wroga. Do wyboru będziemy mieć broń zarówno już przetestowana i sprawdzoną jak również prototypy broni, które jeszcze nie były sprawdzone na polu walki. Dlatego jeżeli chcemy święcić triumf musimy mądrze wybierać.

W tej grze strzeleckiej walkę odbywamy toczymy samodzielnie jednakże wraz z innymi graczami możemy stworzyć potężne oddziały i wspierać się nawzajem tak by odnieść wygraną. Takie walki dają od razu więcej emocji i trzeba przy nich opracować dobrą strategię co w grze akcji jest bardzo przydatne. Naszego bohatera kształtujemy w zależności od tego jakimi ma się charakteryzować właściwościami i umiejętnościami.

Gdy już zdecydujemy się kim chcemy grać pozostanie nam skompletować odpowiednie wyposażenie, które w trakcie gry będzie można ciągle udoskonalać po przejściu kolejnych etapów i misji. Bronie jakimi możemy walczyć w grze są tak nowoczesne i mają dużą siłę rażenia, że trudno szukać ich odpowiedników w realnym świecie. Należy dobrze przestudiować każdą i sprawdzić jakie ma właściwości by jak najlepiej móc wykorzystać jej potencjał. Poza bronią mamy też dodatkowy ekwipunek taki jak na przykład kamizelki czy jakże nowoczesną funkcję kamuflażu. Pozwoli ona niepostrzeżenie zakraść się do obozu wroga i zadać ostateczny cios w najmniej oczekiwanym przez niego momencie. Te wszystkie zdobyczą postępu militarnego dają nam sposobność do prowadzenia najbardziej wymyślnych strategii i opracowywania taktyk pod takim kontem aby nasza jednostka wraz z innymi żołnierzami miała jak największe szanse podczas nawet najbardziej zaciętego ostrzału.

Jeżeli więc pragniemy zostać strzelcem wyborowym i przeżyć przygody o jakich nam się nie śniło w mrożących krew w żyłach pojedynka, połączonych z wartkimi akcjami i nietuzinkowymi misjami powinniśmy już dziś spróbować co ma nam do zaoferowania Ghost Recon Online. Pola bitwy w przyszłości tylko czekają na wszystkich, którzy chcą odnieść sławę i zasmakować krwi wroga.

 


Zagraj