Goalunited

5
Średnia ocena: 5 (1 głosów)
Zagraj

Piłka nożna jest bardzo popularna w naszym kraju jednak patrząc na poziom gry naszych zawodników czasami trzeba wziąć sprawy w swoje ręce. Goalunited to menadżer piłkarski pozwalający przejąć władzę nad jedną z drużyn ligowych.

Najważniejsze co jest nam potrzebne aby odnieść sukces to umiejętność odpowiedniego zarządzania naszymi piłkarzami, organizowania im treningu, przeprowadzania transferów i wielu innych. Podczas gry nie skupiamy się tylko i wyłącznie na ustalaniu składu, meczy towarzyskich, sparingowych. Musimy wykonywać to wszystko co jest niezbędne aby nasza drużyna odniosła sukces. Musimy zadbać o odpowiednie transfery, które będą opłacalne dla naszej drużyny. Musimy zadbać o stan naszego stadionu aby po wejściu do wyższej ligi móc pomieścić kibiców chcących się na niego dostać.

Jeżeli lubisz piłkę nożną to istnieje duże prawdopodobieństwo, że goalunited przypadnie Ci do gustu jednak jest to gra raczej przeznaczona właśnie tylko dla miłośników gatunku a sama gra ma również kilka wad, które niestety mogą od niej odrzucać. W niższych ligach jest stosunkowo mało graczy a większość drużyn sterowana jest przez komputer co powoduje, że wyjście do wyższych lig naprawdę może być problematyczne dla kogoś kto nie zjadł zębów na tego rodzaju grach.
Jednak jeżeli lubisz menadżery i masz dużo czasu na zarządzanie drużyną to gra będzie przeznaczona dla Ciebie. Możliwości jest naprawdę sporo i na pewno każdy będzie z tego zadowolony. Grafika w grze jest czytelna i nie męczy wzroku a przez to pozwala na odpowiednio długie analizowanie statystyk i po prostu przyjemną grę.  

Fani piłki nożnej powinni być z tej produkcji zadowoleni właśnie z poziomu trudności. Trzeba się jednak liczyć z faktem, że niestety w gruncie rzeczy może być to droga przez mękę i może okazać się, że będziemy zbyt słabi aby osiągnąć sukces. W pewnym momencie możemy zacząć się irytować nie mogąc osiągnąć sukcesu. W związku z tym osobiście poleciłbym ten tytuł być może nie tyle samym miłośnikom piłki nożnej ale głównie osobom, które mają dużo samozaparcia i kochają tabelki i ich analizowanie.

 


Zagraj