Grand Prix Racing Online

Brak głosów
Zagraj

Jedna z nielicznych gier przenosząca nas do świata Formuły 1. Jeżeli pragniemy sprawdzić jak spiszemy się w roli menadżera własnego zespołu kierowców formuły 1 i czy podołamy w zarządzaniu całym zespołem to trafiliśmy w dziesiątkę.

Aby poczuć dawkę adrenaliny i klimat szybkich wyścigów samochodowych twórcy gry Grand Prix Racing Online postanowili dać nam taką możliwość. W tej darmowej grze zostaniemy poddani bardzo wymagającym zadaniom, którym nie jest w stanie każdy sprostać. Będąc menadżerem mamy wpływ na to jakie samochody zostaną kupione, kogo zatrudnimy by zyskiwał dla nas laury i jak zmotywujemy nasz cały personel do osiągnięcia upragnionego sukcesu jakim jest tytuł mistrzowski.

Osiągnięcie takiego sukcesu nie jest w cale takie łatwe. By to osiągnąć musimy ciężko pracować i wykazać się niezwykłym zmysłem do interesów. Wszak jeśli będziemy mieć znakomity samochód, a kiepskiego kierowcę wówczas nie uda się nam nic sensownego osiągnąć. Trzeba wszystko wywarzyć w takim stopniu by znaleźć przysłowiowy złoty środek. Przy wyborze kierowców ważne jest by rozejrzeć się za młodymi talentami których jest pełno, a nie wszystkie zostały jeszcze odkryte. Taki utalentowany kierowca będzie żądny zwycięstw i zawsze będzie z siebie dawał więcej aniżeli jest w stanie tylko po to by udowodnić swoją wartość. Poza sprawami z angażem i kupnem auta będziemy tez odpowiedzialni za strategie podczas wyścigów jak również kwalifikacji. Nie uda się jednak tego wszystkiego osiągnąć jeśli nie zadbamy o odpowiednich sponsorów, bez których nie może istnieć żaden zespół. Każdy pełen sezon to ekscytujące 17 wyścigów, a dodatkowo w ciągu tygodnia nasi kierowcy mają możliwość rywalizacji bezpośredniej z kierowcami innych graczy o miano najlepszego. Jest to doskonałe miejsce do kształcenia własnych umiejętności i zdobywania jakże potrzebnego doświadczenia.

Będąc menadżerem oglądamy wszystkie wyścigi na żywo i śledzimy poczynania własnego zespołu. Jeżeli nie realizują założonych celów lub tez strategii konieczne wówczas będą zmiany na które tylko my się możemy zdecydować. W jakim kierunku pójdziemy i co zmienimy zależeć będzie od naszej wizji końcowego sukcesu. Udowodnienie wszystkim, że jesteśmy prawdziwym menadżerem nie będzie łatwe ale jak to mówią do odważnych świat należy.

 


Zagraj