Hero Zero

Brak głosów
Zagraj

Hero Zero to nietuzinkowa gra przeglądarkowa w którym głównym zadaniem jest stać się super bohaterem. Motto jakie przyświeca wszystkim w grze to „Od zera do Bohatera”. To właśnie tutaj wszyscy są żądni przygód i sławy.

Świat w jakim przyjdzie nam zmierzyć się z innymi graczami jest wypełniony super bohaterami, którzy marzą by być jak Spider-Man czy też Batman. Gra świetnie nadaje się dla tych którzy choć przez chwilę wyobrażali siebie w roli super bohaterów ratujących świat przed złem. To tutaj będziemy mieć okazję spełnić swoje marzenia.

Gra Hero Zero daje nam możliwość do stworzenia swojej postać w każdym najdrobniejszym szczególe. Nie dostajemy tutaj do dyspozycji tylko gotowych postaci lecz mamy wpływ na każdy element wyglądu  nawet w takiej kwestii czy nasz bohater ma mieć wąsy, piegi czy też nie, już nie mówiąc o ich kształcie. Ażeby nie było tak pięknie i różowo twórcy gry postanowili iż każdy gracz będzie zaczynał grę tak samo jako bezrobotny, który żyje na koszt państwa. Nosi stare ubrania i bardzo często sięga po alkohol i miesza się w różne kłopoty.

By przekształcić się w bohatera trzeba będzie przejść dużą metamorfozę. Udowodnienie innym graczom iż zasługujesz na miano super bohatera nie będzie jednak łatwe. Trzeba będzie nabrać odpowiedniej muskulatury i siły która bez wątpienia pomoże nam w mrożących krew w żyłach misjach które będziemy musieli przejść by osiągnąć upragniony cel. Wraz z upływem czasu i kolejnych misji na konto bohatera zaczną wpływać coraz większe kwoty pieniężne za zrealizowane zadania, co pozwoli nam na odkrycie coraz to większych możliwości gry. Pieniądze przydadzą się między innymi na coraz to lepsze gadżety bez których nie może się obejść żaden super bohater.

Sama gra pozwala nam rozwijać się w sześciu kreskówkowych światach w których możemy zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie. To od nas tylko będzie zależeć jak i komu udowodnimy, że to właśnie my zasługujemy na miano najlepszego super bohatera w grze.

 


Zagraj