Legend Online

Brak głosów
Zagraj

Legend Online jest dość interesującą pozycją w świecie gier z gatunku MMORPG. Gracze mogą oddawać się pasji gry posiadając jedynie przeglądarkę internetową, która przeniesie ich w dość fantastyczny świat. Twórcy postarali się i zaimplementowali dość rozbudowany silnik gry z jak na tą chwilę dość unikatowymi rozwiązaniami. Lecz nie tylko to powinno zainteresować fanów gier online z klasy RPG.

Jak w większości gier tego typu na początku będziemy musieli wybrać postać jaką będziemy poruszać się w grze. Do wyboru dostajemy trzy klasy bohaterów: rycerza, łucznika oraz maga. Poza klasą do wyboru mamy też możliwość zdecydować czy chcemy grać osobnikiem płci męskiej czy też żeńskiej. Nasza postać wraz z grą będzie jednocześnie rozwijana już według naszych wytycznych i tylko my zdecydujemy w czym będzie specjalizować się bardziej a w czym mniej.

Oprócz bohatera który jest dowódcą dostajemy też pod nasze skrzydła armię. Na początku nie jest ona zbytnio okazała ale to my zadecydujemy jak ją wyszkolimy, kogo do niej zwerbujemy i jak nią będziemy dowodzić. To od naszego sprytu i taktyki będzie zależeć sukces w bitwach do których przyjdzie nam stanąć by podnieść nasze statystyki.

Poza samą armią dostajemy również w we władanie miasto w którym to będziemy się rozwijać. To tutaj szukać trzeba będzie rekrutów do naszej armii. Kupować dla niej wyposażenie i co najważniejsze szkolić ją. By to wszystko móc osiągnąć będziemy zobowiązani też rozwijać nasze miasto. Stawiać nowe budynki i zaopatrzyć je w surowce, które tak bardzo są potrzebne do jego funkcjonowania i podwyższania naszych statystyk.

Gdy już to opanujemy będziemy mogli stawać do walk w turniejach i potyczkach pvp rankingach i wyprawach na nieznane tereny w celu okrycia się upragnioną chwałą i sławą odkrywając nowe ziemie i zabijając straszne potwory.
By jak najlepiej wprowadzić gracza w ten magiczny świat twórcy stworzyli rozbudowany tutorial pozwalający każdemu na zapoznanie się z możliwościami gry tak by w możliwie jak najszybszym czasie osiągnąć sukces.

 


Zagraj