Might & Magic: Duel of Champions

5
Średnia ocena: 5 (1 głosów)
Zagraj

Miłośnikom gier o tematyce Might and Magic bez wątpienia przypadnie do gustu Duel of Champions, która jest grą karcianą online nawiązującą do słynnej serii. W odróżnieniu od innych tytułów tym razem gracz do dyspozycji dostaje potężne karty pochodzące z uniwersum Might and Magic. To dzięki nim będziemy toczyć epickie pojedynki na śmierć i życie.

Might & Magic: Duel of Champions pozwala na wybór konkretnego bohatera, którym będziemy walczyć w wirtualnym świecie. Na każdym kroku będzie czyhało na nas zło które nigdy nie śpi i będzie sprawdzało nasze umiejętności w wymagających pojedynkach. Każdy pojedynek może zaważyć na naszym dalszym losie w grze gdyż zestaw indywidualnych umiejętności jest bardzo bogaty. Wszyscy bohaterowie dysponują magicznymi zaklęciami, którymi będą mogli posługiwać się na polu walki. Mimo iż każdy czar może przeważyć o naszym sukcesie i porażce nie należy zapominać o odpowiedniej taktyce. Jak każda gra z serii Might & Magic wymusza na nas umiejętność analitycznego myślenia i ułożenia strategii każdej walki tak by nasza taktyka okazała się skuteczna.

Podczas gry zbieramy coraz to nowe karty, które z czasem układają się w potężną talię stanowiącą potężny oręż w walce. Poza kartami przeznaczonymi wyłącznie dla naszego bohatera są tez takie które dają dodatkowe umiejętności i bonusy naszej armii. Każda karta dzięki swojej różnorodności może stanowić dodatkowy atut w walce z przeciwnikiem na pozór mocniejszym.
Umiejętności jakie zdobywamy wraz z każdą walką pozwalają nam na pojedynki z coraz to silniejszymi przeciwnikami. Możemy w ten sposób przeżywać pasjonujące pojedynki jeden na jeden z innymi graczami żadnymi sukcesów w walce. W samym pojedynku to my decydujemy jak zostaną rozmieszczone nasze wojska.

Gra osadzona jest w świecie fantastycznym i dzięki temu Duel of Champions dostarcza nam mnóstwo ciekawych i nietuzinkowych wyzwań podczas gry o miano najlepszego. By to jednak osiągnąć potrzeba sporo czasu na zebranie odpowiednio silnej armii jak również potężnych kart będących niewątpliwym atutem każdego dowódcy. Każde zwycięstwo z przeciwnikiem da nam możliwość zebrania ów dodatkowych kart i będą one mogły być wykorzystane w kolejnych potyczkach.

 

Ci którzy nie maja cierpliwości i od razu chcieli by wygrywać mogą zakupić dodatkowe karty w sklepie za prawdziwe pieniądze. Nie jest to wszak tak ekscytujące jak dochodzenie do tryumfu krok po kroku, walka po walce ale pozwala uatrakcyjnić grę mniej cierpliwym graczom.

 


Zagraj