Music World Game

Brak głosów
Zagraj

Facebook obecnie jest źródłem wielu różnych ciekawych gier przeglądarkowych. Jedną z nich jest „Music World Game”. Naszą rolą w tym tytule jest wcielenie się w kogoś kto aspiruje do miana gwiazdy. Musimy zarządzać karierą naszej postaci tak aby wraz z upływem czasu stała się ona ikoną popu, wybiegu lub też innych miejsc. Ogólnie rzecz biorąc rozwijamy naszą wirtualną gwiazdę.

Na początku naszej gry musimy określić w jaką postać się wcielamy. Do wyboru mamy naprawdę wiele różnych kobiet jak i mężczyzn z całego świata. Możemy wcielić się w postać, która będzie aspirować do miana księżniczki popu, utalentowaną skrzypaczkę czy też rockmana. Do wyboru mamy naprawdę bardzo dużo różnych postaci i każdy znajdzie kogoś z kim będzie mógł się zidentyfikować.

Po wybraniu postaci dobrze jest przejść przez tutorial ponieważ dzięki temu nie tylko poznamy podstawowe założenia gry, ale także zdobędziemy nasze pierwsze punkty doświadczenia. Dodatkową nagrodą dla nas będą brylanty, które umożliwią nam zakupy w Centrum Mody.

Możliwości rozwoju kariery w „Music World Game” jest naprawdę bardzo dużo. Możemy zdecydować się na karierę modelki / modela, karierę muzyczną czy też nawet gwiazdę telewizyjną. Wyborów jakie musimy podjąć podczas gry jest bardzo dużo. Jeżeli na przykład jeżeli zdecydujemy się na karierę muzyczną to będziemy musieli zdecydować jaki będziemy mieli skład zespołu, kogo chcemy zatrudniać, na jakich gatunkach muzycznych chcemy oprzeć naszą karierę czy też nawet będziemy mogli tworzyć nasze własne piosenki. Wynika z tego, że gra jest bardzo rozbudowana i na dłuższą metę jesteśmy w stanie praktycznie każdy element naszej kariery określać ze szczegółami. Będziemy musieli wykazać się bardzo dużą ilością pomysłowości, odpowiedniego planowania i kilku innych dodatkowych szczegółów. Jeżeli kiedyś marzyłeś o tym aby być gwiazdą to masz właśnie szanse. „Music World Game” jest idealnym miejscem na sprawdzenie jakie masz zdolności menadżerskie i czy jesteś w stanie odnaleźć się w świecie wielkich gwiazd i wielkich pieniędzy.

 


Zagraj