My Little Farmies

Brak głosów
Zagraj

Gra My Little Farmies przeznaczona jest w głównej mierze dla młodszych graczy, którzy chcieli by mieć własne zwierzęta i roślinki, a z różnych przyczyn tego mieć nie mogą. Świat jaki mamy do dyspozycji wypełniony jest rożnymi dziwnymi zwierzakami takimi jak na przykład gadające kury i roślinnością zarówno większą jak drzewa, jak i mniejszą typu kwiatki.

Twórcami gry są te same osoby co stworzyły grę My Free Zoo. Można więc być pewnym iż przyłożyli się do swojego dzieła tak by zachwycić swoich stałych graczy jak i tych nowych. Tym razem mamy okazję przenieść się do wioski gdzie dostajemy ją pod władanie. Mamy sporo hektarów łąk i pól i tylko od nas zależy co z nimi zrobimy. Naszym głównym zadaniem będzie tak rozwinięcie osady by była ona kwitnącym miejscem i przyciągała jak najwięcej osób. Rozwój wszak to nie łatwa sprawa dlatego bezie nas czekało sporo ciężkiej pracy. Gdy już się nam uda rozwinąć wioskę do rangi wioski z prawdziwego znaczenia będziemy mogli powiedzieć, że osiągnęliśmy sukces. By jednak tego dokonać trzeba sumiennie uprawiać rośliny i hodować zwierzęta. Będą one przynosić nam pieniądze i doświadczenie które będzie potrzebne na rozwój osady. Mówiąc krótko stajemy się prawdziwym gospodarzem pełna gębą.

Cała gra opatrzona jest w bardzo staranną grafikę i aż tak bardzo nie przypomina innych gier tych samych twórców. Cechuje się unikalnym stylem graficznym i animacjami co jest bardzo, rzadkie w tego typu grach. Sama nawigacja w grze jest dość intuicyjna i nie powinna nikomu sprawiać problemów. Duży nacisk w grze kładzie się na handel i dalszą obróbkę wytworzonych przez rolników surowców. To wszak handel jest głównym motorem napędowym wioski którą trzeba rozwinąć by mieszkańcy byli zadowoleni.

W grze My Little Farmies odpowiedzialni jesteśmy za wszystkie roboty które trzeba w niej wykonać. Będziemy jednocześnie architektem, rolnikiem, zarządcą, handlarzem i kupcem w jednym. Czeka nas mnóstwo pracy i nie będzie praktycznie dnia odpoczynku by nie było cos do zrobienia. Najważniejsze jednak jest to by wioska przynosiła zyski i rozwijała się w jak najszybszym możliwym tempie. By to osiągnąć trzeba pamiętać by na rynku oferować zawsze konkurencyjne ceny za jak najlepszy towar. Nie czekając więcej chwytaj za młotek, łap sadzonki i rozwijaj swoją wymarzona wioskę.

 


Zagraj