Panzar

3
Średnia ocena: 3 (1 głosów)
Zagraj

Panzar jest to gra multiplayer action RPG, której wydawcą jest cypryjska firma Troxit Services Ltd.   Jej cechą charakterystyczną, która rzuca się w oczy już na samym początku jest przepiękna grafika, która oparta jest na silniku CryEngine3, który umożliwia uzyskanie najlepszych efektów graficznych z wykorzystaniem DirectX11. Jednak użycie tego silnika powoduje, że gra posiada dość spore wymagania sprzętowe i bez posiadania dość mocnego komputera gra niestety nie będzie płynna. Wymagania, które są podawane to : Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GTX lub lepszy), Windows XP/Vista/7, łącze internetowe.

Akcja gry toczy się w krainie Terra, która rozdarta jest pomiędzy dwoma sferami: materialną oraz duchową. W grze dostępne do wyboru są cztery rasy postaci: ludzi, krasnoludów, orków i elfów. Późniejszym wyborem jest wybór klasy postaci spośród: Berseker, Tank, Paladin, Inquisitor, Sapper, Gunner, Frost Witch, Sister of Fire. Każda klasa posiada przyporządkowane odpowiednie bóstwo, które zaopatruje postać w wyjątkowe umiejętności.

Podstawowa rozrywka jest dość klasyczna a więc zajmujemy się zabijaniem potworów, wykonywaniem zadań, zbieraniu punktów doświadczenia, zdobywaniem kolejnych umiejętności i staraniem się udoskonalić naszą postać aby była możliwie najsilniejsza. Co ważne dla dynamiki rozgrywki walka nie tylko toczyć sę będzie z wykorzystaniem broni białej, ale także przy użyciu magii. W grze znajdziemy różne szkoły magii, które umożliwią nam poznanie odpowiednich zaklęć bojowych przydatnych podczas walk z innymi graczami.

Cechą charakterystyczną produkcji Troxit Services jest duży nacisk na interakcję z postaciami niezależnymi (NPC) a także współpracę z innymi podczas wykonywania zadań, walki w trybie deathmatch. W takich pojedynkach może brać udział nawet 64 osób co powoduje, że ich dynamika jest naprawdę bardzo duża. Aktualnie na taki tryb jest nastawiony Panzar. Co prawda według twórców gry tryb kampanii PvE zostanie również wprowadzony w najbliższym czasie jednak obecnie gra adresowana jest właśnie do miłośników trybu walk PvP.

 


Zagraj