Royal Quest

Brak głosów
Zagraj

Jest to pierwsza gra MMORPG rosyjskiego studia Katauri Interactive. Akcja gry dzieje się w fantastycznym świecie zwanym Aura. W tej krainie najbardziej istotną kwestią jest, że świat magii, technologii i alchemii przeplata się ze sobą co tworzy naprawdę wybuchową mieszankę możliwości.

Jednak niestety jak to zwykle w tego rodzaju grach bywa w momencie jak wkraczamy do gry to świat staje na skraju upadku i to my musimy posprzątać ten bałagan, który ktoś przed nami stworzył. Naszym głównym celem jest zniszczenie złego alchemika, który za cel postawił sobie zdobycie jak największej władzy. I my jesteśmy jednym ze śmiałków, który postanawia się z nim zmierzyć.

Jak w większości tego rodzaju produkcji naszym głównym zadaniem jest wykonywanie misji zlecanych nam przez bohaterów niezależnych, zabijaniu potworów znajdujących się w tym świecie a także wykonywaniu tak zwanych rajdów. Dzięki wykonywaniu zadań, zabijaniu potworów nasza postać staje się coraz silniejsza. Tak jak w większości gier RPG mamy wpływ na rozwój naszych podstawowych statystyk i umiejętności.

Cechą, która wyróżnia produkcję „Royal Quest” od innych pozycji tego rodzaju jest wprowadzenie fortów i zamków. Jednym z zadań przed, którym stajemy jest właśnie walka o te budowle i przejmowanie zgromadzonego w nich złota. Każdy z budynków może zostać wyposażone w dodatkowe struktury takie jak na przykład kopalnie lub też ogród, która zwiększa przychód surowców.

Jeżeli chodzi o sposób zdobywania wyposażenia i unikalnych przedmiotów to otrzymujemy je za zabijanie potworów. Potyczki, które będziemy toczyć wymagają od nas skupienia. Musimy analizować sytuacje i zwracać uwagę na to z kim walczymy ponieważ na przykład ogniste potwory są kompletnie odporne na broń pochodzącą z tego żywiołu. Powoduje to, że musimy pilnować się z kim walczymy i wymyślać nowe strategie w momencie spotkania nowego rodzaju przeciwników.

Najgorszą rzeczą związaną z „Royal Quest” są niestety bardzo wysokie wymagania sprzętowe : Core i5 2.8 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 470 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP SP3/Vista/7.

 


Zagraj