Top Eleven

Brak głosów
Zagraj

Top Eleven nie jest w gruncie rzeczy kolejnym typowym menadżerem piłkarskim. Twórcy chcąc wyjść naprzeciw użytkownikom portali społecznościowych oraz urządzeń mobilnych stworzyli coś właśnie z myślą o nich.
Decydując się na grę otrzymujemy unikalna drużynę dla której wybieramy nazwę, barwy klubowe, a nawet herb. Gdy przejdziemy ten etap zostaniemy przydzieleniu do ligi w której znajdują się zespoły o zbliżonych parametrach do naszej. Pozwala to na równomierny start każdemu użytkownikowi i rozwój w tempie jaki będzie tylko jemu odpowiadać.

Jako typowy menadżer będziemy odpowiedzialni za wszystkie sprawy klubowe. To my ustalamy składy, taktyki, transfery i sytuację finansową klubu. Każdy z tych aspektów jest na tyle istotny, że nie może zostać wykonany byle jak, ponieważ może zadecydować o naszym awansie lub też spadku z ligi.  Fundusze pozyskiwane przez nasz klub czy to z biletów za mecz czy od sponsorów musza być skrupulatnie wydawane z myślą o rozwoju klubu. Trzeba wiedzieć ile można wydać na transfery, rozwój infrastruktury czy też na sztab szkoleniowy. Te wszystkie czynniki maja bardzo istotny wpływ na dyspozycyjność i umiejętności drużyny.

To co wyróżnia Top Eleven od innych podobnych mu gier jest fakt iż w przypadku naszej nieobecności w grze drużyna będzie działała dalej i rozgrywała swoje mecze regularnie. Pod naszą nieobecność decyzje za nas podejmowane są automatycznie. Jednakże jak to w przypadku takich decyzji są one na tyle losowe iż nie można przewidzieć do czego doprowadzą. Dlatego więc jeśli chcemy by klub osiągał jak najlepsze wyniki musimy poświęcić mu trochę czasu chociaż raz albo dwa razy w tygodniu by wszystkiego doglądać.

Sama gra ujrzała światło dzienne w maju 2010 roku i jej twórcy od tamtego czasu cały czas ja rozwijają i wzbogacają o nowe opcje. Sama gra nie ma żadnych wymagań gdyż do jej obsługi wystarczy jedynie przeglądarka internetowa. Jeżeli tylko połączymy nasze konto z Facebookiem dostaniemy szereg dodatkowych opcji którymi będziemy mogli się podzielić ze swoimi znajomymi. Tak więc jeśli marzyło nam się kiedyś by mieć własną drużynę piłkarską to to marzenie można już spełnić w wirtualnym świecie.

 


Zagraj