Vampirica

Brak głosów
Zagraj

Gra toczy się w świecie, w którym znajdziemy między innymi wampirzych lordów, wilkołaków a także łowców potworów. W świecie gry walka toczy się pomiędzy wampirami a pozostałymi rasami. Autorami tej gry jest firma , która jest twórcą również między innymi Football Team czyli grupa NGF.

Po rozpoczęciu gry zostaniemy wprowadzeni w świat rozgrywki za pomocą całego szeregu podstawowych zadań wprowadzi nas w świat gry. Dzięki tutorialowi poznamy wszystkie podstawowe zasady panujące w grze. Podczas jego wykonywania będziemy musieli wykonywać krok po kroku poszczególne zadania aby przejść dalej. W tym też momencie określimy w jakąś rasę chcemy się wcielić czy to będzie: wampir, człowiek czy też wilkołak.

Każda z ras jest bardzo charakterystyczna i dlatego też warto się zastanowić  ponieważ później oczywiście nie będziemy mogli zmienić rasy. Następnym krokiem na naszej drodze będzie wybranie klasy postaci. Do naszej dyspozycji zostały oddane takie klasy jak: Żołnierz, Łowca, Mag, Złodziej, Inżynier. Każda z tych klas ma swoje plusy i minusy a więc i ten wybór powinniśmy przemyśleć.

Charakterystycznym elementem „Vampirici” jest możliwość trenowania chowańców, które będziemy wysyłali w bój z innymi chowańcami. Inną bardzo ciekawą opcją jest możliwość pojedynku z większymi bossami. W tym przypadku walka nie jest automatyczna, ale co dziesięć sekund podejmujemy decyzję co powinniśmy zrobić. Jest to bardzo fajna sprawa i myślę, że przypadnie do gustu każdemu.

Jeżeli interesuje Cię świat wampirów to myślę, że podejście, które oferuje „Vampirica” powinna przypaść Ci do gustu. W grze oczywiście zawartych jest o wiele więcej możliwości. Elementy RPG są bardzo rozbudowane i w związku z tym każdy odnajdzie elementy, które będą interesujące dla Ciebie.

Jeżeli będziesz chciał się przysłużyć społeczności Vampirici to jest duża szansa, że dzięki temu, że znajdziesz się w komnacie niezwyciężonych, która to jest właśnie spisem takich ludzi. Także jeżeli masz odpowiednie umiejętności to istnieje duża szansa, że i Ty znajdziesz się w tej komnacie. Powodzenia!!!

 


Zagraj