War Thunder

Brak głosów
Zagraj

War Thunder przenosi nas w czasy drugiej wojny światowej. Będziemy mogli usiąść za sterami potężnych maszyn bojowych, jak na tamte czasy i stać się prawdziwym asem przestworzy. Gra jest cały czas rozwijana i co kilka miesięcy wychodzą do niej aktualizacje w których dokładane są nowe samoloty, misje i bitwy. Mamy więc iście spore pole do manewrów nie tylko w wyborze samolotów ale też misji które musimy wykonać.

Z racji usytuowania miejsca rozgrywanych bitew i misji będziemy mogli poczuć ducha tamtej epoki oraz przeżyć mrożące krew w żyłach powietrzne starcia na śmierć i życie. Trzeba będzie przyzwyczaić się też do tego iż większość czasu spędzimy w ciasnym kokpicie swojej maszyny. W powietrzu będziemy mogli pokazać pełnię swoich umiejętności i zyskać szacunek i uznanie wśród innych graczy po każdej wygranej bitwie. Nie da się jednak tego osiągnąć grając w pojedynkę. Do końcowego sukcesu będzie potrzebna współpraca z innymi graczami gdyż walcząc w eskadrach każdy jej członek jest na wagę złota. To jednak od nas będzie zależeć komu pomożemy, a komu tez nie.

Do dyspozycji w grze dostajemy takie kraje jak na przykład Niemcy, Japonia czy też Rosja. Bez różnicy jest po której stronie staniemy i kogo wesprzemy swoimi umiejętnościami. Do wyboru w grze War Thunder będziemy mieć prawdziwe jednostki z tamtej epoki. To jaki samolot wybierzemy zależeć będzie od naszego dalszego sukcesu, gdyż w przestworzach za każdą chmura może kryć się wróg pragnący jedynie naszej zguby.

W grę grają miłośnicy z całego świata dlatego niejednokrotnie by się z kimś porozumieć trzeba znać dobrze język angielski bez którego może być to utrudnione. W przestworzach jest to zwłaszcza przydatne podczas wielkich bitew gdzie nikt nie jest w stanie wygrać w pojedynkę. Poza potyczkami w powietrzu twórcy przygotowali też nieliczne zadania które rozgrywane są na lądzie i na morzu jednak są one tylko dodatkiem d całości.

 


Zagraj