WarGame 1942

5
Średnia ocena: 5 (1 głosów)
Zagraj

Wargame jest produkcją, która została wydana przez firmę Looki. Innym dziełem tej firmy jest Desert Operation. Tematyka Wargame to tak jak wskazuje nazwa druga wojna światowa. Wcielamy się w rolę dowódcy bazy wojskowej i naszym zadaniem jest taki jej rozwój aby była ona jak najpotężniejsza.

Po rozpoczęciu gry dostajemy dostęp do centrali gdzie będzie kwatera główna naszych sił. Dzięki odpowiedniej grze nasza kwatera będzie się rozwijała i dostaniemy dostęp do bardziej zaawansowanych technologii takich jak szpiegowanie przeciwników, zwiększanie skuteczności naszych jednostek czy też będziemy mieli wpływ jakie jednostki wejdą w skład naszej armii.

Najważniejszym zadaniem Ciebie jako dowódcy jest niszczenie innych graczy, którzy również chcą rozbudować swoje armie. Do naszej dyspozycji oddano kilkadziesiąt różnych typów jednostek a wśród czołgów, samolotów, piechoty i innych rodzajów jednostek. Oczywiście sama gra to nie tylko wysyłanie jednostek na ślepo. Do dyspozycji mamy również takie jednostki jak szpiegów, którzy potrafią dać bardzo dużo cennych informacji na temat przeciwnika.
Dodatkowo bardzo ciekawą kwestią jest fakt, że na wynik walk znaczny wpływ tak jak w realnym świecie ma pogoda, co jest naprawdę fajną sprawą i odwzorowaniem realnego świata.

Oczywiście jak w każdej tego rodzaju grze w Wargame znajduje się rozbudowany system sojuszy, które ułatwiają wspólne działania wojenne, handel i wiele innych kwestii tego rodzaju. Jeżeli masz ochotę na wejście w świat drugiej wojny światowej i stanie się dowódcą wojska to musisz spróbować swoich szans w tej produkcji.

Rejestracja jest bardzo prosta a sama gra jest w trybie free to play. Także jeżeli chcesz rozpocząć to wystarczy zrobić konto i już można zaczynać. Wargame spodoba się każdemu kto lubi strategie i zarządzanie jednostkami. Myślę, że jest to całkiem niezła produkcja a do tego porusza temat stosunkowo mało popularny także jak to mówią na bezrybiu i rak rybą i warto się zaznajomić z tą produkcją. Warto się z nią zaznajomić.

 


Zagraj