World of Warplanes

4
Średnia ocena: 4 (1 głosów)
Zagraj

Każdy sympatyk samolotów powinien znać ten tytuł, a jeżeli nie zna to na pewno pozna. To tutaj każdy dzień rozpoczyna i kończy się praktycznie tym samym. A mowa tutaj oczywiście o walkach i eksplozjach wojennych samolotów.

Każda wielka wojna poza starciami na ladzie i na morzu, czy też w morskich głębinach nie może się również obejść bez zaciętych pojedynków powietrznych. Gracze mogą sprawdzić się jako piloci wojskowych samolotów i jeśli jest się na tyle dobrym by pokonać innych zyskać miano najlepszego i zostać asem przestworzy. Gra World of Warplanes otwiera nam podniebne drzwi i zaprasza do wzięcia udziału w iście ekscytujących starciach. Do wyboru mamy różnego typu samoloty zarówno te sprawdzone jak i dopiero co wymyślone. Możemy na przykład usiąść za sterami eksperymentalnego prototypu samolotu bojowego z okresu II Wojny Światowej i zmienić losy całego świata. Może okaże się to strzałem w dziesiątkę i nikt nie będzie Cię w stanie pokonać w iście diabelskiej maszynie.

W grze mamy do dyspozycji bardzo wiele jednostek lotniczych i wraz z postępem kolejne wersje są lepiej wyposażone od swoich poprzedników. Maszyny jakimi możemy walczyć pochodzą z okresu 1930 - 1950 i pozwalają przenieść nas w tamte czasu  oraz poczuć ducha tamtej epoki. Mimo iż jest to tylko gra to każdy nasz wybór będzie miał za sobą pewne konsekwencje. Wszak nie wszystkie jednostki są doskonałe i mają wręcz sporo wad dlatego każdy wybór musi być starannie przemyślany. Zawarzy on wszak na tym czy będziemy w grze mogli zajść daleko czy też będziemy przy każdej pierwszej sytuacji od razu zestrzeliwani. Gra wymaga od graczy ciągłego skupienia i gotowości bojowej w każdej chwili. Czasu na odpoczynek jest naprawdę niewiele i tylko prawdziwi twardziele są w stanie znieść takie trudy walki. Tylko prawdziwy as przestworzy w każdej chwili będzie mógł chwycić za drążek i poprowadzić swoja eskadrę do upragnionego zwycięstwa.

Gdy będziemy na to gotowi śmiało możemy wejść do gry i zawalczyć o Laurę zwycięstwa. Pomoże nam w tym możliwość rozwijania zarówno naszego bohatera który z każdą wygrana walka będzie miał coraz większe doświadczenie ale też rozwój maszyny która z czasem może przeobrazić się w maszynę nie do zestrzelenia. Gra łączy ze sobą elementy akcji i strategii i pozwala zmierzyć się graczom na wielu płaszczyznach i wybrać spośród nich najlepszego.

 


Zagraj