Gra kliencka

World of Tanks Ocena: 5/5

Zagraj

WOT jest darmową grą MMO, która została wydana przez studio Wargaming.net. Jest to gra, która tak jak nazwa wskazuje pozwala nam na pokierowanie ponad 150 rodzajami czołgów, niszczycieli czołgów i artylerii samobieżnych. W grze mamy do dyspozycji różne epoki od czasów przed drugą wojną światową aż do czasów współczesnych. Każdy kto interesuje się czołgami na pewno znajdzie w World of Tanks coś dla siebie.

Czytaj dalej >>

Aion Ocena: 5/5

Zagraj

Kto z nas nie pragnął być aniołem stojącym po ciemnej lub tez po jasnej stronie mocy? Taką właśnie możliwość dostarcza na świat Arteia, gdzie czekają na nas ekscytujące przygody i wyzwania. Wszystko to będzie jednak możliwe jeśli opanujemy swojego bohatera i nauczymy jak zwinnie posługiwać ma się skrzydłami.

Czytaj dalej >>

League of Legends Ocena: 5/5

Zagraj

Jest to gra typu MOBA, która łączy w sobie elementy gier RTS i RPG. Twórcą gry jest firma Riot Games. Co ważne gra opiera się na zmodyfikowanej mapie do gry Warcraft III – Defence of the Ancients.

Czytaj dalej >>

World of Warplanes Ocena: 4/5

Zagraj

Każdy sympatyk samolotów powinien znać ten tytuł, a jeżeli nie zna to na pewno pozna. To tutaj każdy dzień rozpoczyna i kończy się praktycznie tym samym. A mowa tutaj oczywiście o walkach i eksplozjach wojennych samolotów.

Czytaj dalej >>

Ghost Recon Online Ocena: 0/5

Zagraj

Czymże była by wojna bez elitarnych jednostek korzystających z najnowocześniejszych zdobyczy techniki i mogących przechylić szalę zwycięstwa na jedną lub też druga stronę? Oddziały takie są nieodzownym elementem każdych większych i mniejszych starć i posiadanie ich jest wręcz koniecznością. Wszak od zawsze sprawdza się stare porzekadło, że w pojedynkę można jedynie walczyć ale nigdy zwyciężyć.

Czytaj dalej >>

War Thunder Ocena: 0/5

Zagraj

War Thunder przenosi nas w czasy drugiej wojny światowej. Będziemy mogli usiąść za sterami potężnych maszyn bojowych, jak na tamte czasy i stać się prawdziwym asem przestworzy. Gra jest cały czas rozwijana i co kilka miesięcy wychodzą do niej aktualizacje w których dokładane są nowe samoloty, misje i bitwy. Mamy więc iście spore pole do manewrów nie tylko w wyborze samolotów ale też misji które musimy wykonać.

Czytaj dalej >>

Age of Wulin Ocena: 0/5

Zagraj

Tajemne sztuki walki, mistyczne chiny za czasów dynastii Ming i mnóstwo pojedynków to jest właśnie klimat gry Age of Wulin. Jest to gra akcji typu MMORPG pozwalająca zapoznać się z tajnikami walk kung-fu oraz starożytnym kodeksem Xia, który ponad wszystko ceni wierność, honor, odwagę, prawdę jak również współczucie. Posiadając wszystkie te cechy uda się każdemu graczowi osiągnąć sukces w grze i zmierzyć się w niejednej ekscytującej potyczce.

Czytaj dalej >>

Tera Ocena: 0/5

Zagraj

Tera jest mityczną krainą wyśnioną przez tytanów. W odległej przeszłości spotkali się dwaj potężni tytani Arun i Shara, z którymi nikt nie mógł się równać. Gdy zasnęli w śnie stworzyli baśniową krainę Tera. Wraz z upływem kolejnych dziesięcioleci i wieków ów kraina rozrastała tworząc niewyobrażalny świat pokryty lasami, równinami, pustyniami i rzekami. Każdy z snów tytanów miał urzeczywistnienie w tym że świecie. Mityczną krainę zamieszkali ludzie jak również rasy Wielkich Elfów do których zaliczają się: Baraka, Popori, Amani, Castanic oraz Elin.

Czytaj dalej >>

Elsword Ocena: 0/5

Zagraj

Gra Elsword przedstawia nam fantastyczny i pełen dziwacznych oraz magicznych stworzeń świat Elios. Głównym zadaniem graczy jest wykonanie szeregu niebezpiecznych misji od których powodzenia zależy to czy kraina uniknie zagrażającym jej niebezpieczeństwom.

Czytaj dalej >>

Might & Magic: Duel of Champions Ocena: 5/5

Zagraj

Miłośnikom gier o tematyce Might and Magic bez wątpienia przypadnie do gustu Duel of Champions, która jest grą karcianą online nawiązującą do słynnej serii. W odróżnieniu od innych tytułów tym razem gracz do dyspozycji dostaje potężne karty pochodzące z uniwersum Might and Magic. To dzięki nim będziemy toczyć epickie pojedynki na śmierć i życie.

Czytaj dalej >>

Strony

Subskrybuj Gra kliencka