Aion

5
Średnia ocena: 5 (1 głosów)
Zagraj

Kto z nas nie pragnął być aniołem stojącym po ciemnej lub tez po jasnej stronie mocy? Taką właśnie możliwość dostarcza na świat Arteia, gdzie czekają na nas ekscytujące przygody i wyzwania. Wszystko to będzie jednak możliwe jeśli opanujemy swojego bohatera i nauczymy jak zwinnie posługiwać ma się skrzydłami.

W tym fantastycznym świecie będziemy mieć do czynienia z istną walka dobra ze złem rozgrywana w dwóch wymiarach. Symbolicznie walka toczy się miedzy aniołami, a mrocznymi demonami i to po której stronie my się opowiemy trzeba będzie już zdecydować na początku gry. Gdy już to zrobimy nie pozostanie nam nic innego jak tylko rzucić się w wir walki i sprawdzić swoją siłę w prawdziwych starciach na śmierć i życie.

Nasza wyobraźnia tutaj może popisać się swoją całą okazałością. To jak będzie rozwijany nasz bohater (wojownik, duchowny i mag) zależne jest jak zaplanuje to gracz. Każda postać ma swoje unikalne umiejętności, skille i specjalności. Możemy je jednak udoskonalać niestereotypowo tak by zaskoczyć przeciwnika i przechylić w każdym pojedynku szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Taki wybór daje nam możliwość wyboru profesji dla naszej postaci i jej dalszego rozwoju w grze. Dzięki skrzydłom jakie posiadają nasi bohaterowie możemy przemierzać świat nie tylko po lądzie ale również skracając dystans podróżując w powietrzu co znacznie uatrakcyjnia grę nie ograniczając nas przy tym. Nasza interakcja ze środowiskiem zależeć będzie więc tylko od tego co postanowimy w danej chwili zrobić i jak.

Ogromny świat jaki dali nam twórcy gry Aion jest w całości do naszej dyspozycji. Każdy zakamarek skrywa wiele niebezpieczeństw z ukrytymi stworami, przejściami i żądnymi naszej zguby bossami.  Dzieje się tak ponieważ poza graczami świat zamieszkują niezliczone hordy przeciwników z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Gdy już nabierzemy odpowiednich umiejętności będziemy mogli sprawdzić swoje wojownicze instynkty w walkach jeden na jeden z innymi graczami. Gdyby jednak nam to nie wystarczało tak jak w innych podobnych grach możemy założyć własną grupę i wspólnie przemierzać świat dążąc do ostatecznego zwycięstwa.

 


Zagraj