Ultimate Naruto

Brak głosów
Zagraj

Miłośników świata Naruto jest tak samo dużo jak ich przeciwników jednak każdy z nich powinien zapoznać się z pozycją „Ultimate Naruto”. Jest to przeglądarkowa gra MMORPG, której akcja dzieje się w świecie Naruto. Autorami tej pozycji jest studio IceGames.

Fabuła gry nie jest ściśle powiązana z oryginalnymi wydarzeniami serialu. Oczywiście podstawowe wątki się pokrywają jednak w grze znajdziemy cały szereg różnych nawiązań do elementów stworzonych przez fanów a także będziemy mogli spotkać wiele postaci kluczowych dla wydarzeń serialu.

Grę rozpoczynamy od wyboru szkoły walki, w której będzie specjalizowała się nasza postać. Do wyboru mamy trzy szkoły ( Taijutsu, Ninjutsu oraz Sekretne Jutsu ). Każda z nich ma bardzo duży wpływ na rozgrywkę ponieważ nie tylko odpowiada ona nie tylko umiejętnością jakie będzie posiadała nasza postać, ale także ma znaczny wpływ na miejsce, w którym rozpocznie się nasza gra a także w pewnym stopniu na linie fabularną. Dodatkową kwestią, która ma wpływ prowadzonej przez nas gry będzie miał wybór płci naszej postaci. Jeżeli wybierzemy mężczyznę to będziemy mogli wyprowadzać bardziej agresywne ataki i szybciej się ich nauczymy natomiast w przypadku wyboru kobiety będzie nam się łatwiej nauczyć technik bardziej wyrafinowanych jednocześnie nie koniecznie aż tak agresywnych. Także w związku z tym musisz przemyśleć dokładnie wybór swojej postaci.

Najważniejszym elementem tej produkcji jest walka. Będziemy walczyli zarówno z innymi graczami, ich pomocnikami jak i przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Oczywiście podczas walk będziemy zdobywali odpowiednie doświadczenie i zgodnie z tym nasza postać będzie się rozwijała tak samo jak w każdej grze RPG. Równie istotną kwestią jak umiejętności jest wyposażenie naszej postaci. W grze mamy również możliwość używania koni jako środka transportu.

Tak jak w większości tego rodzaju gier także tutaj mamy możliwość łączyć się we frakcje aby wspólnie pokonywać wrogów i przeżywać większe przygody. Grafika w grze jest dwuwymiarowa i nawiązuje do serialowego ducha. Jeżeli jesteś zainteresowany serialem naruto to powinieneś sprawdzić „Ultimate Naruto”.

 


Zagraj