My Free Zoo

Brak głosów
Zagraj

W dzieciństwie każdy choć raz marzył o tym by mieć własne zwierzątka. Gra online My Free Zoo daje nam możliwość zrealizowania tego marzenia. To tutaj możemy wybudować własne Zoo w taki sposób jak się tylko nam marzy. Poza zapełnieniem go zwierzętami będziemy także odpowiedzialni za ich dobre samopoczucie, rozwój i kondycję. To od tego będzie zależeć w znacznej mierze ilu gości przyciągną i czy będziemy potrafili na siebie zarobić.

Do dyspozycji będziemy mieli zarówno gady jak i płazy, jak również wszelkie ptactwo i inne zwierzęta lądowe i morskie z drapieżnikami włącznie. W trakcie gry będziemy mogli się starać o powiększanie stada naszych pupili. Gra przeglądarkowa My Free Zoo odzwierciedla bardzo dokładnie warunki w jakich musza przebywać zwierzęta. I tak dla przykładu chłodno lubym pingwinom trzeba zapewnić odpowiednią temperaturę w ich wybiegu, za to drapieżnym gorylom jak i lwom wybudować odpowiednio silne klatki by się z nich nie wydostały. Nie można też zapominać iż klatki i wybiegi muszą być dostosowane do potrzeb zwierząt. Dla przykładu można podać żyrafy, słonie i zebry. Każde z tych zwierząt ma własne potrzeby które trzeba im zapewnić.

Bycie dyrektorem ogrodu zoologicznego w gruncie rzeczy nie będzie należało do łatwych i przyjemnych. Czekają nas prawdziwe wyzwania i nie będzie można nam nawet na chwilę zapomnieć o swoich podopiecznych by o nich dbać, a dla prawdziwych miłośników zwierząt nie będzie to żadnym problemem.

Każdy wybieg jaki będziemy stawiać możemy usytuować w dowolnym miejscu. Gdy już będzie on gotowy zwierzęta które w nim zamieszkają będą cieszyć nasze oko każdego dnia. Ich widok (to czy będą mieć uśmiechnięte pyszczki czy też nie) będzie zależeć tylko od nas. Trzeba codziennie dbać o to by miały co jeść oraz by ich posłanie było zawsze czyste. Do woli można je też głaskać i pielęgnować co również poprawia im nastrój. Odwdzięczać się będą błyszczącą sierścią oraz mnóstwem zabawy. Należy przy tym pamiętać iż im większe postanowimy zbudować zoo tym więcej pracy będzie nas czekało.

By zarobić na swój ogród zoologiczny i na jego podopiecznych będziemy pobierać opłaty za wstęp od gości. Ilość osób które nas będzie odwiedzać jest uzależniona od ilości zwierząt jaki będziemy mieć oraz od tego jak bardzo egzotyczne one będą. Jako dyrektor w przeglądarkowej symulacji My Free Zoo musimy pamiętać o wszystkich aspektach ogrodu zoologicznego tak aby rozwijał się jak najlepiej i zdobył miano najlepszego ogrodu w wirtualnym świecie.

 


Zagraj