Przeglądarkowa

Ikariam Ocena: 5/5

Zagraj

Ikariam jest to jedna z gier, które zostały wydane przez niemieckie studio Gameforge. Cechą charakterystyczną tej produkcji jest oparcie się na kulturze antycznego Rzymu co może się podobać jednym natomiast przez innych będzie bardzo nie lubiane. Jak w większości tego rodzaju gier naszym celem jest rozbudowa miasta i późniejsze zdominowanie całego starożytnego świata.

Czytaj dalej >>

WarGame 1942 Ocena: 5/5

Zagraj

Wargame jest produkcją, która została wydana przez firmę Looki. Innym dziełem tej firmy jest Desert Operation. Tematyka Wargame to tak jak wskazuje nazwa druga wojna światowa. Wcielamy się w rolę dowódcy bazy wojskowej i naszym zadaniem jest taki jej rozwój aby była ona jak najpotężniejsza.

Czytaj dalej >>

Goodgame Empire Ocena: 5/5

Zagraj

Jak wiadomo jednym z najmniej spokojnych czasów w naszej historii było średniowiecze. W Goodgame Empire wcielamy się w rolę pomniejszego władcy z dużymi aspiracjami. Cel ten będziemy realizowali dzięki wykonywaniu misji i nie tylko.
Gra toczy się w przeglądarce co dla większości graczy będzie miało olbrzymie znaczenie ponieważ dzięki temu nie musimy ściągać wielu danych. Na pewno jednym przypadnie to do gustu innym nie koniecznie.

Czytaj dalej >>

Taern Ocena: 4/5

Zagraj

Tearn jest to kolejny przedstawiciel przeglądarkowych gier MMORPG. Jednak to co na samym początku wyróżnia go to, że zarządzany jest przez polską firmę Whitemoon. Akcja gry toczy się w fantastycznym świecie i jest adresowana do miłośników takich hitów jak Baldur's Gate czy Icewind Dale. Łączy ona możliwość współpracy tysięcy graczy a jednocześnie wykonywania zadań tak jak w tych wielkich tytułach.

Czytaj dalej >>

Travian Ocena: 4/5

Zagraj

Jest to gra typu MMOSG – Massive Multiplayer Online Strategic Game rozgrywana w przeglądarce. Jej podstawowymi zadaniami jest budowa, zakładanie, podbijanie i rozbudowywanie osad pod Twoją kontrolą. Zadanie te wykonujemy głównie poprzez handel z innymi graczami a także poprzez walkę z nimi za pomocą siły militarnej. Aktualnie w grze travian mamy do dyspozycji sześć wersji serwerów : zwykła (3.6 oraz jej starsza wersja – 3.5), classic (2.5), speed (x3) , speed (x5) Travian 4.0 oraz x2.

Czytaj dalej >>

Drakensang Online Ocena: 3/5

Zagraj

Jest to przeglądarkowa gra MMORPG, która jest kontynuacją popularnego cyklu gier fantasy. Jest to kontynuacja, która wprowadza wiele różnych usprawnień i kładzie nacisk na rozgrywkę sieciową i integrację z innymi graczami. Gra jest dostępna w wersji free to play i w pewnym sensie określana mianem darmowego diablo. Natomiast pomimo tego, że gra jest free to istnieje system mikropłatności, który umożliwia ułatwienie rozgrywki. Za monety, które kupuje się prawdziwymi pieniędzmi kupujemy dodatkowe ataki, przedmioty i różnego rodzaju esencję.

Czytaj dalej >>

Big Farm Ocena: 0/5

Zagraj

Zarówno wśród młodzieży jak i osób starszych popularność zdobywają gry symulujące prawdziwe życie. Jedną z takich gier jest przykładowo Big Farm w której wcielamy się w przedsiębiorczego farmera rozwijającego własne gospodarstwo rolne. W wirtualnym świecie możemy uprawiać rośliny, hodować zwierzęta i dzięki temu rosnąć w siłę jako najlepszy farmer w okolicy.

Czytaj dalej >>

My Free Zoo Ocena: 0/5

Zagraj

W dzieciństwie każdy choć raz marzył o tym by mieć własne zwierzątka. Gra online My Free Zoo daje nam możliwość zrealizowania tego marzenia. To tutaj możemy wybudować własne Zoo w taki sposób jak się tylko nam marzy. Poza zapełnieniem go zwierzętami będziemy także odpowiedzialni za ich dobre samopoczucie, rozwój i kondycję. To od tego będzie zależeć w znacznej mierze ilu gości przyciągną i czy będziemy potrafili na siebie zarobić.

Czytaj dalej >>

The Settlers Online Ocena: 0/5

Zagraj

Jeżeli jesteś młodym graczem to możesz nie kojarzyć wielu hitów, które odbiły swoje piętno na historii gier komputerowych. Jedną z takich gier jest gra settlers, która ma swoje korzenie już w ponad dwadzieścia lat temu. Jednak dla wielu współczesnych graczy pozostaje ciągle żywa.

Czytaj dalej >>

Grand Prix Racing Online Ocena: 0/5

Zagraj

Jedna z nielicznych gier przenosząca nas do świata Formuły 1. Jeżeli pragniemy sprawdzić jak spiszemy się w roli menadżera własnego zespołu kierowców formuły 1 i czy podołamy w zarządzaniu całym zespołem to trafiliśmy w dziesiątkę.

Czytaj dalej >>

Strony

Subskrybuj Przeglądarkowa